Már nagyon sokszor elgondoltam, hogy az ovis életről annyi mindent le lehetne és kellene írni. És végre nekifogtam. Írok magamnak, hogy emlékezzek, írok a szülőknek, hogy belelássanak ovi életünkbe, feljegyzek ötleteket, hogy ne felejtsem el őket, kiteszek hasznos linkeket, olvasnivalőkat, és persze a képek sem maradhatnak el majd innen. Kezdetek kezdeteként egy képet az én kis bogaraimról, ez év első hetéről.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése