2011. október 14., péntek

Jó hír...

Hétfőtől már Emilia óvóval együtt nevelgetjük a kis huncutkákat... Reményeim szerint jó évünk lesz, jól együtt fogunk majd működni.
A gyerekek ma is megkérdezteék, hogy jön-e Emi óvó. :)

Nincsenek megjegyzések: