2012. február 16., csütörtök

Farsang

Ma megtartottuk a farsangot az óvodában.
A Freinet nagycsoport gyerekeivel együtt buliztunk.
Versikéztünk, táncoltunk, buliztunk, szobroztunk, ... Közben az ovi többi csoportjait is meglátogattuk.  

-varázsragasztóval összeragadtunk




- kígyóztunk..., vonatoztunk...


Mi óvónénik is beöltöztünk: Emi óvó törpilla volt, Klári óvó tavaszi fa...



-Fánkot ettünk, üdítőztünk,


Képek, videók itt: https://picasaweb.google.com/112120945396292930848/Farsang2012


Nincsenek megjegyzések: