Ma megtartottuk a farsangot az óvodában.
A Freinet nagycsoport gyerekeivel együtt buliztunk.
Versikéztünk, táncoltunk, buliztunk, szobroztunk, ... Közben az ovi többi csoportjait is meglátogattuk.
-varázsragasztóval összeragadtunk
A Freinet nagycsoport gyerekeivel együtt buliztunk.
Versikéztünk, táncoltunk, buliztunk, szobroztunk, ... Közben az ovi többi csoportjait is meglátogattuk.
-varázsragasztóval összeragadtunk
- kígyóztunk..., vonatoztunk...
Mi óvónénik is beöltöztünk: Emi óvó törpilla volt, Klári óvó tavaszi fa...
-Fánkot ettünk, üdítőztünk,
Képek, videók itt: https://picasaweb.google.com/112120945396292930848/Farsang2012







Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése